Straipsniai

Greitas įmonės steigimas

Patalpinta: 2016-08-18 11:26

Greitas įmonės steigimas

Turite puikiai išvystytą verslo idėją, aplink Jus – patikima komanda ir jau turite sukaupę reikiamą finansinę paramą? Tai dar ne viskas. Jūsų laukia ilgi pasivaikščiojimai įvairių įstaigų koridoriuose, varginantys teisinių dokumentų skaitymai, įmonės steigimo dokumentų rengimas. Kaip palengvinti šį biurokratinį procesą? Mes galime Jums padėti. UAB “Verslo generatorius” teikiama paslauga – įmonės steigimas – Jums kainuos vos kelias dienas.

Kreipęsi į patikimą įmonių steigimo ir teisinių konsultacijų įmonę, visus įmonės steigimo aspektus derinate su vienu žmogumi – tai užtikrina sklandų procesą, kurį lengva sekti. Bendraudami su specialistu, gaunate išsamias konsultacijas ir vertingus patarimus, padedančius nepaklysti biurokratiniuose labirintuose. Viskas, ką Jums reikia padaryti – tai pateikti ir pasirašyti įmonės steigimo dokumentus.

Kokius veiksmus atlieka UAB „Verslo generatorius“?

Pirmiausiai, rezervuojamas visus reikalavimus atitinkantis Jūsų sumanytas įmonės pavadinimas Juridinių asmenų registre.

Tuomet rengiami įmonės steigimo dokumentai, tokie kaip steigimo sutartis, kuriamos įmonės įstatai ir steigiamojo akcininkų susirinkimo protokolas. Esant reikalui, suteikiamas registracijos adresas Jūsų steigiamai įmonei. Kitu atveju, Jums tereikia nurodyti tikslų būsimos įmonės registracijos adresą. Taip pat suformuojamas minimalus įstatinis kapitalas, kuris, steigiant UAB, turi siekti ne mažiau kaip 2500 eurų. Steigiant MB, minimalus įstatinis kapitalas nereikalingas. Gavus visus duomenis ir parengus dokumentus, Jums atstovaujama visose įstaigose: dokumentai teikiami notarui, kuris patvirtina dokumentų atitikimą įstatymų reikalavimams, taip pat VšĮ „Registrų centras“, kuriame užregistruojama Jūsų įmonė. Gaminamas įmonės antspaudas. UAB „Verslo generatorius“ specialistai ne tik pasirūpina greitu įmonės steigimo procesu, bet ir siūlo Jums geriausią kokybės bei kainos santykį.

Ar išbandėte mūsų buhalterinių paslaugų kainų skaičiuoklę?